Май 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Ярмарка вакансий

28 апреля в 2011 г. на базе НФаУ совместно с Харьковским областным центром занятости впервые была проведенная Ярмарка вакансий.


Ярмарок вакансій —практикум пошуку роботи

«Еженедельник АПТЕКА», випуск № 21, 2011 г.

Національний фармацевтичний університет (НфаУ) — потужний науковий комплекс і класичний монопрофільний вищий навчальний заклад зі світовим іменем. Керівництво НФаУ прагне підготувати не тільки висококласних фахівців, а й дати кар’єрний старт кожному випускнику. За особистої підтримки ректора НФаУ Валентина Петровича Черних, в університеті започаткована надзвичайно важлива і потрібна справа — Ярмарок вакансій.

Ярмарок вакансій — інформаційно-роз’яснювальний захід, який мав на меті допомогти молодим фахівцям правильно зорієнтуватися на ринку праці, знайти місце роботи, а також сприяв систематизації необхідних відомостей для успішного професійного старту.

Ярмарок вакансій, на якому були присутні близько 800 студентів I–V курсів та коледжу НФаУ, урочисто відкрили Валентин Петрович Черних та Юрій Сергійович Самойленко, заступник директора Харківського обласного центру зайнятості.

На заході було представлено 156 вакансій, запропонованих 20 роботодавцями Харківського регіону, серед яких аптечні заклади ТОВ «Аптека низьких цін», аптечна мережа «9-1-1», Аптеки Групи компаній «ВК», Аптечна мережа ТГ «TARGET», торговельна марка «Велика аптека», приватне підприємство «Славутич», група компаній «Аптека-95»; виробничі підприємства: ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», ПАТ «Біолік», ПАТ «Лекхім-Харків», ТОВ «Науково-виробнича фармацевтична компанія «ЕЙМ»; підприємства парфумерно-косметичної галузі: салон косметології «Натінуель», ТОВ «Слобожанський миловар»; підприємства вторинної зайнятості: ТОВ «Полігон»; для студентів економічних спеціальностей — «ПриватБанк», а також молодіжні організації: ТОВ «Міжнародний центр кар’єри», молодіжна організація «АЙСЕК». Харківський обласний центр молоді пропонував студентам роботу на період літніх канікул в курортній зоні України.

Під час ярмарку вакансій студенти та випускники НФаУ мали змогу ознайомитися з потребами сучасного ринку праці та соціальними послугами, які надає державна служба зайнятості. Корисною для відвідувачів стала консультація фахівців служби зайнятості з питань активного пошуку роботи.

Молодь отримала унікальну можливість у неформальному спілкуванні з роботодавцями дізнатися про специфіку та умови роботи в тій чи іншій компанії, знайти місце для проходження виробничої практики, а також тимчасову або постійну роботу. Серед багатьох інших особливою була можливість вільного доступу до ознайомлення з понад 4,5 тис. вакансій по Харківській області, а також нагода скористатися електронною пошуковою системою тач-скрін для пошуку вакансій. За допомогою фахівців служби зайнятості випускники вчилися розміщувати професійне резюме в мережі Інтернет, проходити співбесіду та тестування при прийомі на роботу, заповнювати анкету кадрового резерву.

В умовах сьогодення серед вимог роботодавців — фахова компетентність, здатність до професійного розвитку, володіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями, іноземними мовами, комунікабельність, відповідальність, енергійність, вимогливість до себе, вміння працювати в команді.

Якомога кращій підготовці до співбесіди з роботодавцем, написанню резюме та пошуку роботи відвідувачам ярмарку вакансій допомогли цікаві та змістовні тренінги «Арт-підготовка — запорука успіху» та «Особливості пошуку роботи через Інтернет», проведені професіоналами-практиками Оксаною Кравченко, провідним фахівцем з підбору персоналу рекрутингового агентства «BCG» та Дмитром Пожаровим, керівником інтернет-проектів сайту «Работа в Харькове».

Резонанс, отриманий завдяки проведеному Ярмарку вакансій, перевершив усі сподівання. Важливість і дієвість заходу були сприйняті, оцінені та підтримані всіма учасниками без винятку. За багаточисельними відгуками студентів вони зрозуміли, що в НФаУ — багатоаспектний підхід до їх життя і долі.

Ярмарку вакансій передувала щорічна конференція за результатами практики за участю начальника управління фармації і фармацевтичної промисловості Харківської обласної державної адміністрації Вікторії Володимирівни Бобирєвої та завідувачів аптечних закладів Харкова та Харківської області — надійних помічників НФаУ в питаннях практичної підготовки студентів.

Керівники баз практики оцінили роботу студентів під час проходження виробничої практики та надали рекомендації щодо її вдосконалення. Вдале поєднання таких двох заходів було і цікавим, і корисним.

Від імені Національного фармацевтичного університету висловлюємо слова вдячності Харківському обласному центру зайнятості, інформаційному партнеру — сайту № 1 «Работа в Харькове», ресторану «МакДональдс», фармацевтичній фірмі «Сандоз», «ДельтаБанку», рекрутинговому агентству «BCG», КПОЗ «Центральна районна аптека № 63» м. Куп’янська, керівникам баз практики та всім роботодавцям за співпрацю з НФаУ, небайдужість до долі молодих фахівців і сподіваємося на подальше співробітництво.

Адже в планах університету — й надалі продовжувати започатковану справу, заохочуючи до ефективної взаємовигідної співпраці всіх зацікавлених.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Погода